Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W με πιστοποίηση 80 PLUS Platinum προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Με μορφή SFX-L και υποστήριξη μητρικών ATX, είναι πλήρως modular, επιτρέποντας εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Διαθέτει έναν ανεμιστήρα 12 cm με φωτισμό για αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία, ενώ το μαύρο και ασημί χρώμα της προσδίδει κομψότητα στο εσωτερικό του υπολογιστή.
| Ισχύς | 1000 W |
| Μορφή PSU | SFX-L |
| Υποστηριζόμενες μορφές μητρικής | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Silver |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Φωτισμός | Yes |
| Silent mode | Yes |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συνολική ισχύς (+3.3V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (+12V) | 1000 W |
| Συνολική ισχύς (+5V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (-12V) | 9.6 W |
| Συνολική ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός SATA power connectors | 6 |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (8-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Βάρος | 1.83 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 mm x 125 mm x 63.5 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Προστασίες | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: