Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad αυτό είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια σταθερή και άνετη επιφάνεια για το ποντίκι σας. Κατασκευασμένο από ύφασμα και καουτσούκ, διαθέτει αντιολισθητική βάση και ραμμένα άκρα που αποτρέπουν το τύλιγμα, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και σταθερότητα κατά τη χρήση. Με διαστάσεις 900x440x3 mm και βάρος 695 γραμμάρια, είναι ιδανικό για απαιτητικές gaming συνεδρίες.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι, Λευκό |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Μη ολισθηρή βάση | Ναι |
| Αντι-τύλιγμα άκρα | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Πλάτος | 900 mm |
| Βάθος | 440 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Βάρος | 695 g |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: