Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 1000 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για απαιτητικά συστήματα. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα και πλήρη modular καλωδίωση για εύκολη διαχείριση και βελτιωμένη αισθητική. Ο ημι-παθητικός τρόπος ψύξης με έναν ανεμιστήρα στην κορυφή εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία και αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις PCI Express και SATA, ενώ διαθέτει προστασίες από υπερθέρμανση, υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 1000 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Semi-passive |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Είσοδος AC | 100 - 240 V |
| Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 1000 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Overheating, Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under power |
| Σκοπός | PC |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 120000 h |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 400, 120 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 400, 150 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 75 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 100 cm |
| Βάρος | 1.81 kg |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 160 mm x 150 mm x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: