Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 850 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα και μειωμένη κατανάλωση ρεύματος. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων, ενώ ο ημι-παθητικός τρόπος ψύξης με έναν ανεμιστήρα στην κορυφή εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία και διαθέτει πλήθος συνδέσεων για μητρική, SATA, PCI Express και περιφερειακές συσκευές.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Ημι-παθητική |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Εύρος εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 850 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 400, 120 mm |
| Αριθμός περιφερειακών συνδέσεων (Molex 4-pin) | 3 |
| Μήκος καλωδίου περιφερειακών | 400, 150 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 75 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 100 cm |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 120000 h |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 160 x 150 x 86 mm |
| Βάρος | 1.78 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: