Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 650 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει μορφολογία ATX, κατάλληλη για mid και full tower κουτιά, και πιστοποίηση 80 PLUS Bronze που εξασφαλίζει οικονομία και υψηλή απόδοση έως 85%. Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 13.5 cm, προσφέροντας αποτελεσματική και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία είναι πλήρως ενσύρματη (Non-Modular), με καλώδια για CPU, PCIe, Peripheral (Molex) και SATA, ενώ διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις για SATA, PCI Express και Molex. Επιπλέον, περιλαμβάνει προστασίες όπως Over Current, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit και Under Voltage, εξασφαλίζοντας ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 650 W |
| Μορφολογία PSU | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Ρεύμα εισόδου | 25 A |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 130 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 612 W |
| Συνολική ισχύς +5V | 130 W |
| Συνολική ισχύς -12V | 9.6 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 51 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 5 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 400 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 60 cm |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 80 cm |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 2.06 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: