Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 750 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Με πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας και υψηλή απόδοση. Ο σχεδιασμός της σε μορφή ATX την καθιστά κατάλληλη για mid και full tower κουτιά, ενώ διαθέτει πλήρη καλωδίωση (Full Wired) για σταθερή σύνδεση. Η μονάδα είναι βαμμένη σε μαύρο χρώμα και έχει διαστάσεις 150x150x86 mm με βάρος 2.18 kg. Επιπλέον, διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Συνολική Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Modularity | Full Wired |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Τάση Εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συνδετήρας Τροφοδοσίας Μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός SATA Συνδετήρων Τροφοδοσίας | 5 |
| Αριθμός Peripheral (Molex) Συνδετήρων (4-pin) | 4 |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 2.18 kg |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: