Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 850 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένο αερισμό. Η πιστοποίηση 80 PLUS Gold εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα 92%, ενώ ο ενεργός ανεμιστήρας 135 mm προσφέρει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις PCI Express και SATA, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 135 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συνολική ισχύς +3.3V | 130 W |
| Συνολική ισχύς +12V | 850 W |
| Συνολική ισχύς +5V | 130 W |
| Συνολική ισχύς -12V | 9.6 W |
| Συνολική ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Απόδοση | 92 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 5 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 120,400 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 150,400 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (8-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 67.5 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 65 cm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 2.38 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: