Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 16000 DPI, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και γρήγορη απόκριση κατά τη χρήση. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες, με μαύρο χρώμα και εργονομικό σχήμα. Διαθέτει 6 πλήκτρα, όλα προγραμματιζόμενα, και έναν τροχό κύλισης. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A, με ρυθμό polling 1000 Hz, που εξασφαλίζει ομαλή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή. Το ποντίκι έχει βάρος 47 γραμμάρια και διαστάσεις 126x63.5x39.6 mm, καθιστώντας το ελαφρύ και άνετο στη χρήση για μεγάλες περιόδους παιχνιδιού.
| Σκοπός | Gaming |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB Type-A |
| Αριθμός πλήκτρων | 6 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | 6 |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Σχεδίαση | Για δεξιόχειρες |
| Βάρος | 47 g |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση | 16000 DPI |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 400 ips |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 40 G |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Διάσταση (ΠxΠxΥ) | 126 x 63.5 x 39.6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: