Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad αυτό είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια επιφάνεια υψηλής ποιότητας με υλικά από ύφασμα και καουτσούκ. Διαθέτει αντιολισθητική βάση και ανθεκτικότητα στο νερό, εξασφαλίζοντας σταθερότητα και προστασία κατά τη χρήση. Το μέγεθός του είναι 260 mm πλάτος, 360 mm μήκος και πάχος 2 mm, με βάρος 132 γραμμάρια, ιδανικό για άνετη και ακριβή κίνηση του ποντικιού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ανθεκτικό στο νερό | Ναι |
| Πλάτος | 260 mm |
| Μήκος | 360 mm |
| Πάχος | 2 mm |
| Βάρος | 132 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: