Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την εγκατάσταση μητρικών πλακετών τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει τέσσερις θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και τέσσερις για δίσκους 2.5", ενώ υποστηρίζει έως οκτώ θέσεις επέκτασης. Το κουτί είναι εξοπλισμένο με tempered glass panel και φίλτρο κατά της σκόνης, καθώς και κουμπί ελέγχου RGB φωτισμού. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 16.3 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 40 cm, ενώ το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού είναι 20 cm. Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C και συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου. Η ψύξη υποστηρίζει έως έναν ανεμιστήρα πίσω 120 mm και έως τρεις ανεμιστήρες στην κορυφή με διαστάσεις 120 ή 140 mm, καθώς και αντίστοιχους ψυκτήρες υγρής ψύξης.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Συμβατοί τύποι μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Tempered glass panel | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Συνδυασμένη θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενοι πίσω ανεμιστήρες (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι πάνω ανεμιστήρες (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτήρα | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πάνω ψυκτήρα | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 285 mm x 446 mm x 450 mm |
| Βάρος | 11 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: