Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Asus Vivobook με επεξεργαστή Intel Core 9ης γενιάς 270H προσφέρει υψηλές επιδόσεις με συχνότητα 2,7 GHz, ιδανικό για multitasking και απαιτητικές εφαρμογές. Διαθέτει οθόνη OLED 16 ιντσών με ανάλυση WUXGA 1920x1200 και ρυθμό ανανέωσης 60 Hz, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και εξαιρετική ποιότητα εικόνας. Η μνήμη RAM DDR5 των 16 GB εξασφαλίζει γρήγορη και ομαλή λειτουργία, ενώ ο SSD αποθηκευτικός χώρος 1024 GB προσφέρει άφθονο χώρο και ταχύτητα. Υποστηρίζει Wi-Fi 6 και διαθέτει θύρες HDMI, USB 2.0, USB 3.2 και USB-C για ευέλικτη συνδεσιμότητα.
| Επεξεργαστής | Intel Core 9 270H |
| Συχνότητα | 2,7 GHz |
| Γενιά | Raptor Lake (14th Gen) |
| Οθόνη | 16 " |
| Ανάλυση | 1920x1200 |
| Τύπος Οθόνης | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1024 GB SSD |
| Βάρος | 1,88 kg |
| Τύπος | Notebook |
| Λειτουργικό Σύστημα | Μαζί με το προϊόν δεν αναφέρεται |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Σειρά | Asus Vivobook |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Συνδεσιμότητα | HDMI, USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Ναι |
| Τεχνολογία Οθόνης | OLED |
| Πίνακας Οθόνης | IPS Panel |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Graphics |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
| Card Reader | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: