Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες χρήστες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας στη συχνότητα 2.4 GHz, με δέκτη USB Type-A που περιλαμβάνεται στη συσκευασία. Το ποντίκι έχει πέντε κουμπιά, μεταξύ των οποίων και διακόπτη DPI, και έναν τροχό κύλισης με κάθετη κατεύθυνση. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA αλκαλική και έχει εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης έως 10 μέτρα. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8, 10, 11 και XP. Το χρώμα του είναι μαύρο με μονοχρωματική επιφάνεια και το βάρος του είναι 70 γραμμάρια.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 5 |
| Λειτουργίες κουμπιών | Διακόπτης DPI |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Μορφή | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματική |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Δέκτης, Μπαταρίες |
| Δέκτης USB | USB Type-A |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμ. |
| Πλάτος | 106 mm |
| Βάθος | 75.6 mm |
| Ύψος | 39.5 mm |
| Βάρος | 70 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.92 cm |
| Βάθος δέκτη | 1.48 cm |
| Ύψος δέκτη | 6.2 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: