Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο αποθηκευτικός server τύπου NAS προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10000 Mbps και υποστηρίζει διάφορους τύπους σκληρών δίσκων, όπως HDD και SSD. Διαθέτει τέσσερις θέσεις για σκληρούς δίσκους (4 Bays) και υποστηρίζει δίσκους HDD, M.2 και SSD με πρωτόκολλο SATA III (6 Gbit/s). Ο επεξεργαστής Intel Celeron N5105 τετραπλού πυρήνα με συχνότητα 2 GHz και μνήμη RAM 4 GB DDR4 εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση. Η συσκευή έχει compact σχεδιασμό με διαστάσεις 170x174x230 mm και μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει RAID 10 και JBOD, καθώς και αρχεία συστήματος EXT4, NTFS, EXT3, HFS+ και Btrfs. Διαθέτει δύο θύρες Ethernet και θύρες HDMI και USB 3.2 για συνδεσιμότητα.
| Storage system | Storage server |
| Storage class | NAS |
| Hard disk type | Hdd; Solid State Disk |
| Colour | Black |
| Form Factor | Compact |
| Dimensions (Π x Π x Υ) | 170 mm x 174 mm x 230 mm |
| Gross weight | 3.456 kg |
| Data transfer rate | 10000 Mbps |
| HDD bus | SATA |
| Network standards | Ethernet |
| Universal interfaces | USB 3.0 |
| Processor brand | Intel |
| Processor model | Celeron N5105 |
| Processor cores | Quad Core |
| Processor frequency | 2 GHz |
| RAM size | 4 GB |
| RAM type | DDR4 |
| Drive bays | 4 Bays |
| Supported drives | HDD, M.2, SSD |
| Interface protocol | SATA III (6 Gbit/s) |
| RAID | 10, JBOD |
| Supported file systems | EXT4, NTFS, EXT3, HFS+, Btrfs |
| Ethernet ports | 2 Port |
| Additional connections | HDMI, USB 3.2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: