Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το NAS με επεξεργαστή AMD Ryzen V3C14 προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για οικιακή και επαγγελματική χρήση. Διαθέτει 16 GB μνήμης DDR5 με ταχύτητα 4800 MHz και υποστηρίζει έως 64 GB RAM. Ο σχεδιασμός του είναι σε μορφή desktop με ενεργή ψύξη και ενσωματωμένη οθόνη LCD. Υποστηρίζει έως 6 αποθηκευτικές μονάδες HDD και SSD με διάφορες διεπαφές, όπως M.2 και Serial ATA, και παρέχει λειτουργίες RAID για αυξημένη ασφάλεια δεδομένων. Διαθέτει 4 θύρες Ethernet με υποστήριξη ταχυτήτων έως 10 Gbit/s και πολλαπλά πρωτόκολλα δικτύου, καθιστώντας το ιδανικό για διαχείριση και αποθήκευση δεδομένων σε δίκτυα υψηλών απαιτήσεων.
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | AMD |
| Οικογένεια επεξεργαστή | AMD Ryzen |
| Μοντέλο επεξεργαστή | V3C14 |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 2.3 GHz |
| Boost συχνότητα επεξεργαστή | 3.8 GHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4 |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Μέγιστη υποστηριζόμενη RAM | 64 GB |
| Τύπος συσκευής | NAS |
| Κατηγορία συσκευής | Home & Home Office |
| Backup λειτουργία | Ναι |
| Επίπεδα RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Υποστηριζόμενα αρχεία συστήματος | BTRFS, HFS+, NTFS, exFAT, ext4 |
| Θόρυβος λειτουργίας | 18.1 dB |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργή |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι, LCD |
| Τύπος σασί | Desktop |
| Τύποι υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | HDD & SSD |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 6 |
| Αριθμός υποδοχών M.2 (M & B) | 4 |
| Θύρες Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ταχύτητες Ethernet LAN | 100, 1000, 2500, 10000 Mbit/s |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι |
| Υποστήριξη iSCSI | Ναι |
| Wake-on-LAN | Ναι |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A θύρες | 3 |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό, 250 W |
| Μνήμη RAM τύπος | DDR5 |
| Ταχύτητα μνήμης | 4800 MHz |
| Μορφή μνήμης | SO-DIMM |
| Flash μνήμη | 8000 MB |
| Διεπαφές αποθηκευτικών μονάδων | M.2, Serial ATA |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη αποθηκευτικών μονάδων | 2.5", 3.5", M.2 |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα δικτύου | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Δυναμικό DNS (DDNS) | Ναι |
| Λειτουργικό σύστημα | ADM 5.0 Onwards |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστήριξη Linux | Ναι |
| Υποστήριξη Mac | Ναι |
| Υποστήριξη Windows Server | Windows Server 2016, 2019, 2022 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 70 °C |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 233 x 230 x 185.5 mm |
| Βάρος | 4.4 kg |
| Κατανάλωση ρεύματος (τυπική) | 45 W |
| Κατανάλωση ρεύματος (αναμονή) | 2.3 W |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: