Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή είναι ένας NAS με επεξεργαστή AMD Ryzen V3C14 τετραπύρηνο στα 2.3 GHz με δυνατότητα επιτάχυνσης έως 3.8 GHz. Διαθέτει 8 GB μνήμης DDR5 με ταχύτητα 4800 MHz και υποστηρίζει έως 64 GB RAM. Ο σχεδιασμός της είναι compact και μαύρου χρώματος, με ενεργή ψύξη και έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 8 cm. Υποστηρίζει έως 12 αποθηκευτικές μονάδες τύπου SSD με διεπαφή M.2 και έχει δυνατότητες RAID 0, 1, 5, 6, 10 με online RAID migration και expansion. Η συσκευή απευθύνεται σε οικιακή και επαγγελματική χρήση με υποστήριξη έως 4096 χρήστες, διαθέτει λειτουργίες backup στο cloud, snapshot, και διαχείριση δικαιωμάτων πρόσβασης. Υποστηρίζει πολλαπλά λειτουργικά συστήματα όπως Windows, Linux, Mac, Android και iOS, ενώ διαθέτει θύρες Ethernet και USB 3.2 Gen 2 Type-A και Type-C.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen V3C14 |
| Πλήθος πυρήνων | 4 |
| Βασική συχνότητα επεξεργαστή | 2.3 GHz |
| Boost συχνότητα επεξεργαστή | 3.8 GHz |
| Μνήμη RAM | 8 GB DDR5 |
| Μέγιστη υποστηριζόμενη RAM | 64 GB |
| Τύπος συσκευής | NAS |
| Κατηγορία συσκευής | Home & Home Office |
| Backup λειτουργία | Ναι, Cloud |
| Αριθμός χρηστών | 4096 |
| Επίπεδα RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Υποστηριζόμενοι τύποι αποθήκευσης | SSD |
| Υποστηριζόμενες διεπαφές αποθήκευσης | M.2 |
| Θύρες Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 3 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 2 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Linux, Mac, Android, iOS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Ενεργή |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 8 cm |
| Μορφή | Compact |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 308.3 mm x 193 mm x 48.3 mm |
| Βάρος | 1.4 kg |
| Επίπεδο θορύβου | 18.6 dB |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 17.9 W |
| Κατανάλωση ισχύος (σε αναμονή) | 1.2 W |
| Τροφοδοτικό | Εξωτερικό, 90 W |
| Εύρος τάσης εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 70 °C |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα δικτύου | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode Supported), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Υποστήριξη Jumbo frames | Ναι |
| Υποστήριξη Link aggregation | Ναι |
| Υποστήριξη Dynamic DNS (DDNS) | Ναι |
| Υποστήριξη S.M.A.R.T. | Ναι |
| Διαχείριση μέσω web | Ναι |
| Ασφάλεια | HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Λειτουργίες ασφαλείας | Access Control List (ACL), διαχείριση δικαιωμάτων πρόσβασης φακέλων |
| Λειτουργίες απομακρυσμένου ελέγχου | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Υποστηριζόμενοι browsers | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Flash μνήμη | 8000 MB |
| Υποδοχές μνήμης | 2 |
| Μορφή μνήμης | SO-DIMM |
| Υποστήριξη ECC | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: