Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει τρία κουμπιά και είναι σχεδιασμένο με οπτικό αισθητήρα που προσφέρει καλή ακρίβεια. Η ανάλυση του αισθητήρα είναι 1600 DPI, επιτρέποντας ακριβή παρακολούθηση της κίνησης με μικρές αλλαγές. Το μέγεθος του ποντικιού είναι mini, καθιστώντας το εύκολο στη χρήση και φορητό, ιδανικό για καθημερινή χρήση και για σύνδεση με laptop. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB και Bluetooth 5.0, προσφέροντας ευελιξία στη σύνδεση.
| Κουμπιά | 3 κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Τύπος | Mini |
| Σχεδιασμός | και για αριστερά |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 68 gr |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Μήκος | 112,8 mm |
| Πλάτος | 61,3 mm |
| Ύψος | 35,6 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: