Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower προσφέρει ευρύχωρο και λειτουργικό σχεδιασμό κατάλληλο για απαιτητικούς χρήστες και gamers. Κατασκευασμένο από ABS, γυαλί και ατσάλι, διαθέτει λευκό χρώμα και παράθυρο στο πλάι για οπτική πρόσβαση στο εσωτερικό. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ATX, ενώ παρέχει αρκετές θέσεις για δίσκους 3.5" και 2.5". Διαθέτει ενσωματωμένο φωτισμό LED με χρώματα κεχριμπαρί, μπλε, πράσινο και κόκκινο, καθώς και ενδείξεις LED. Υποστηρίζει έως και 10 θέσεις επέκτασης και έχει δυνατότητα τοποθέτησης μεγάλων ψυκτρών και καρτών γραφικών. Η ψύξη είναι πλήρης με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και υδρόψυξης, εξασφαλίζοντας υψηλή ροή αέρα και αποτελεσματική ψύξη.
| Τύπος | PC Tower |
| Υλικό | ABS, Γυαλί, Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 2.5" | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 10 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Κεχριμπαρί, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C θύρες | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CE, UKCA, RoHS, Reach, WEEE, Triman |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 25 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαστάσεις μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Εγκατεστημένοι πίσω ανεμιστήρες | 1x 120 mm / 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διαστάσεις πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένοι πάνω ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διαστάσεις πάνω ανεμιστήρων | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Εγκατεστημένος κάτω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 1 |
| Διαστάσεις κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστη ροή αέρα | 133.2 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 2.36 mmH2O |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 240, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλάγια | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Βάρος | 12.8 kg |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 249 mm x 565 mm x 495 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: