Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο, γυαλί και ατσάλι, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό σε μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων μεγεθών όπως ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX και XL-ATX, καθιστώντας το ιδανικό για gaming συστήματα. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB, ενώ προσφέρει άφθονο χώρο για αποθηκευτικά μέσα και εξαιρετική ψύξη με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ψυκτρών υγρού. Η τοποθέτηση τροφοδοτικού γίνεται στο κάτω μέρος και περιλαμβάνει φίλτρο κατά της σκόνης.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Υλικό | Aluminium, Glass, Steel |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX, XL-ATX |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (RGB) |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A | 4 |
| Audio input/output | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 19 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 49.5 cm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1900 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 78.4 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 2.36 mmH2O |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλάγια | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πλάγια | 120 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 1 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλάγια | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Πλάτος | 275 mm |
| Βάθος | 604 mm |
| Ύψος | 569 mm |
| Βάρος | 16.3 kg |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη δίσκων | 2.5", 3.5", 5.25" |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: