Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Tower κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε λευκό χρώμα, προσφέρει ευρεία συμβατότητα με μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX και XL-ATX. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και LED ενδείξεις, ενώ υποστηρίζει έως 8 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα επεξεργαστή είναι 19 cm και για κάρτα γραφικών 49.5 cm. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται. Υποστηρίζει αποθηκευτικά μέσα 2.5" και 3.5" με 6 θέσεις για 2.5" και 2 θέσεις για 3.5". Στον τομέα της ψύξης, διαθέτει ήδη εγκατεστημένους 2 ανεμιστήρες 140 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 140 mm πίσω, ενώ υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 3 στο πλάι, 3 πάνω και 1 κάτω, με διαμέτρους 120 ή 140 mm. Υποστηρίζει υδρόψυξη με ραδιέιτορες διαφόρων μεγεθών σε μπροστινή, πλάγια, πίσω και πάνω θέση. Οι θύρες περιλαμβάνουν 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και είσοδο και έξοδο ήχου. Το βάρος του κουτιού είναι 18 κιλά και οι διαστάσεις του είναι 275 mm πλάτος, 604 mm βάθος και 569 mm ύψος.
| Τύπος | PC |
| Μορφή | Tower |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX, XL-ATX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις Επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο Πλευράς | Ναι |
| LED Ενδείξεις | Ναι |
| Θέση Τροφοδοτικού | Κάτω |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος Είσοδος | Ναι |
| Ήχος Έξοδος | Ναι |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας CPU | 19 cm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 49.5 cm |
| Υποστηριζόμενα Μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι Μπροστινοί Ανεμιστήρες | 2x 140 mm |
| Μέγιστος Αριθμός Μπροστινών Ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι Μπροστινών Ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος Αριθμός Πλευρικών Ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι Πλευρικών Ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος Πίσω Ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος Αριθμός Πάνω Ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι Πάνω Ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος Αριθμός Κάτω Ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετροι Κάτω Ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη Υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα Μεγέθη Ραδιέιτορα Μπροστά | 120, 140, 240, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα Μεγέθη Ραδιέιτορα Πλάι | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα Μεγέθη Ραδιέιτορα Πίσω | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα Μεγέθη Ραδιέιτορα Πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Βάρος | 18 kg |
| Πλάτος | 275 mm |
| Βάθος | 604 mm |
| Ύψος | 569 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: