Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) αυτή είναι σχεδιασμένη για υπολογιστές και προσφέρει συνολική ισχύ 1000 W με κορυφαία απόδοση 1100 W. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Titanium, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση έως 93.3%. Η κατασκευή της είναι πλήρως modular, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 13.5 cm με τεχνολογία FDB λειτουργεί αθόρυβα με επίπεδο θορύβου 25.8 dB, ενώ η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις για μητρικές, SATA, PCI Express και άλλα περιφερειακά. Το προϊόν είναι μαύρου χρώματος και έχει διαστάσεις 150x175x86 mm με βάρος 2.03 kg.
| Συνολική ισχύς | 1000 W |
| Μέγιστη ισχύς (Peak power) | 1100 W |
| Τύπος modular | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Μορφή PSU | ATX |
| Υποστηριζόμενη μορφή μητρικής | ATX |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 25.8 dB |
| Τεχνολογία ρουλεμάν ανεμιστήρα | FDB |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Θέση ανεμιστήρα | Top |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 13 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 1050 mm |
| Αριθμός PATA συνδέσεων | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Βάρος | 2.03 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 150 x 175 x 86 mm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 13/6 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 6 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 13 A |
| Power factor | 3 |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 996 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 32 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V2 | 32 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V3 | 40 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V4 | 40 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 23.2 ms |
| Απόδοση (Efficiency) | 93.3 % |
| Λειτουργία αθόρυβης λειτουργίας (Silent mode) | Ναι |
| Τεχνολογίες προστασίας ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Πιστοποιήσεις | BSMI, CB, CCC, CE, cTUVus, CU, FCC, RCM, TUV, UKCA, Triman |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ENERGY STAR, ErP |
| Συμμόρφωση | CCC, CE, RoHS, WEEE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: