| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Γυαλί, Ατσάλι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 1 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Αριθμός θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Αριθμός εγκατεστημένων πλευρικών ανεμιστήρων | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 305 mm x 432 mm x 436 mm |
| Βάρος | 10.9 kg |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών (πλευρικά) | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών (πίσω) | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών (πάνω) | 120, 240, 280, 360 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 1500 - 1600 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 51.5 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.34 mmH2O |
| Υποστήριξη PWM | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Ενδεικτικές λυχνίες LED | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: