Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην εγκατάσταση υπολογιστή, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS, γυαλί και ατσάλι, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι για οπτική πρόσβαση στο εσωτερικό. Είναι ιδανικό για gaming, με υποστήριξη για έως 7 θέσεις επέκτασης και αρκετές θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και 2.5". Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων, κουμπιά reset και on/off, καθώς και LED ενδείξεις. Υποστηρίζει ψύξη με έως 3 ανεμιστήρες στο πλάι, 1 πίσω, 3 πάνω και 3 κάτω, με δυνατότητα εγκατάστασης υδρόψυξης σε διάφορα σημεία. Οι διαστάσεις του είναι 436 mm ύψος, 305 mm πλάτος και 432 mm βάθος, με βάρος 10.9 kg.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Γυαλί, Ατσάλι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Όγκος | 49.6 L |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Ανεμιστήρες στο πλάι (εγκατεστημένοι) | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο πλάι | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στο πλάι | 120 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω (εγκατεστημένος) | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 1500 - 1600 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 51.5 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.34 mmH2O |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων στο πλάι | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 120, 240, 280, 360 mm |
| Υποστήριξη PWM | Ναι |
| Πλάτος | 305 mm |
| Βάθος | 432 mm |
| Ύψος | 436 mm |
| Βάρος | 10.9 kg |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: