Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει ανθεκτικά υλικά όπως ABS, γυαλί και ατσάλι, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο design. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ATX, ενώ διαθέτει παράθυρο στο πλάι για να αναδεικνύει το εσωτερικό. Είναι ιδανικό για gaming, με RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων στο μπροστινό μέρος και φίλτρο κατά της σκόνης. Παρέχει αρκετούς χώρους για αποθήκευση, υποστηρίζοντας 1 θέση 3.5" και 2 θέσεις 2.5". Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και έχει πλήθος επιλογών για ψύξη με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ραδιερών σε διάφορα σημεία του κουτιού.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Γυαλί, Ατσάλι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων (μπροστινό μέρος) |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πλάγια | 3 x 120 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πίσω | 1 x 120 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πάνω | 3 x 120/140 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων κάτω | 3 x 120/140 mm |
| Υποστήριξη ραδιερών πλάγια | 120, 240 mm |
| Υποστήριξη ραδιερών κάτω | 120, 240, 360 mm |
| Υποστήριξη ραδιερών πίσω | 120 mm |
| Υποστήριξη ραδιερών πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 305 x 450 x 455 mm |
| Βάρος | 12.1 kg |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, WEEE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: