Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας ευελιξία και άνεση στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ATX. Κατασκευασμένο από ABS, γυαλί και ατσάλι, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι για οπτική πρόσβαση στο εσωτερικό. Υποστηρίζει πολλαπλές θέσεις για δίσκους 3.5" και 2.5", καθώς και επτά θέσεις επέκτασης. Διαθέτει πολύχρωμο RGB φωτισμό στο μπροστινό μέρος με κουμπί ελέγχου, φίλτρο κατά της σκόνης και πλήκτρα λειτουργίας και επαναφοράς. Υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες, ενώ παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A και Type-C, καθώς και ήχο εισόδου και εξόδου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Γυαλί, Ατσάλι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλάγιο παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Μπροστά |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Τύποι υποστηριζόμενων τροφοδοτικών | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 20 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πλευρικών ψυκτρών | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη κάτω ψυκτρών | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 120, 240, 360 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 305 mm x 450 mm x 455 mm |
| Βάρος | 11.5 kg |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, WEEE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: