Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower σε λευκό χρώμα είναι σχεδιασμένο για gaming και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων μεγεθών όπως ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX και XL-ATX. Κατασκευασμένο από ABS, γυαλί και ατσάλι, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB στην πρόσοψη. Υποστηρίζει έως 8 θέσεις επέκτασης, 1 θέση 3.5" και 4 θέσεις 2.5" για αποθηκευτικά μέσα. Η ψύξη είναι ευέλικτη με δυνατότητα τοποθέτησης έως 3 ανεμιστήρων στο πλάι, 1 πίσω, 3 πάνω και 3 κάτω, με υποστήριξη για υδρόψυξη σε διάφορα μεγέθη ραδιερατόρων. Το μέγιστο ύψος ψύκτη CPU είναι 19 cm και το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 49.5 cm. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A και Type-C, καθώς και υποδοχές ήχου.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Γυαλί, Ατσάλι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX, XL-ATX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 4 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμος στην πρόσοψη |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Συμβατότητα τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 19 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 49.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22.5 cm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πλάι (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πίσω (max) | 1 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πάνω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων κάτω (max) | 3 (120, 140 mm) |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πλάι | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων κάτω | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 120, 240, 280, 360, 420 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 327 x 532 x 484 mm |
| Βάρος | 16.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: