Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η επιτραπέζια αριθμομηχανή με εκτύπωση σε μελάνι προσφέρει αξιόπιστη και πρακτική χρήση για καθημερινές αριθμητικές εργασίες. Διαθέτει οθόνη LCD 12 ψηφίων με φωτιζόμενη οθόνη και τυπική μορφοποίηση διαχωρισμού ψηφίων, καθιστώντας την ιδανική για λογιστικά και επαγγελματικά περιβάλλοντα. Το ασημί πλαστικό περίβλημα και ο έλεγχος μέσω κουμπιών εξασφαλίζουν ανθεκτικότητα και ευκολία στη χρήση.
| Μορφή | Επιτραπέζια |
| Τύπος | Εκτύπωση |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Αριθμός ψηφίων | 12 ψηφία |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Φωτιζόμενη οθόνη | Ναι |
| Διαχωριστής ψηφίων | Ναι, τυπικός (3 ψηφία) |
| Τύπος εκτύπωσης | Μελάνι (Ink ribbon) |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC |
| Τύπος μπαταρίας | CR2032 |
| Μνήμη καταχωρήσεων | 1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 334 x 219 x 74.5 mm |
| Βάρος | 1.6 kg |
| Μέγεθος οθόνης (ΥxΠ) | 102 x 20 mm |
| Μέγεθος χαρακτήρα οθόνης | 15.7 x 5.8 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84701000 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: