Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή DE-12E-WE είναι μια βασική επιτραπέζια συσκευή σε λευκό χρώμα με πλαστική κατασκευή, ιδανική για καθημερινή χρήση και μαθητές δημοτικού. Διαθέτει 31 πλήκτρα και οθόνη 12 ψηφίων που εμφανίζει με σαφήνεια τα αποτελέσματα. Λειτουργεί με μπαταρία τύπου CR2025 και η τροφοδοσία της είναι υβριδική, με μπαταρία και ηλιακή ενέργεια. Η αριθμομηχανή υποστηρίζει λειτουργίες όπως μετατροπή νομισμάτων, υπολογισμό φόρων και κέρδους, καθώς και συμβολική σημειογραφία τετραγωνικής ρίζας, ενώ μπορεί να μετατρέπει μεταξύ δεκαδικών και ποσοστών. Διαθέτει αντιολισθητικά πόδια για σταθερότητα και έχει διαστάσεις 140x188x35 mm με βάρος 295 γραμμάρια.
| Τύπος | Βασική |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Πλήκτρα | 31 πλήκτρα |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
| Οθόνη ψηφίων | 12 ψηφία |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Τύπος μπαταρίας | CR2025 |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Μήκος | 188 mm |
| Πλάτος | 140 mm |
| Ύψος | 35 mm |
| Βάρος | 295 g |
| Μετατροπέας νομισμάτων | Ναι |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Συμβολική σημειογραφία | Τετραγωνική ρίζα |
| Μετατροπή μεταξύ | Δεκαδικό, Ποσοστό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: