Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή FX-220PLUS-2-W είναι μια χρηστική επιστημονική αριθμομηχανή κατάλληλη για μαθητές λυκείου, φοιτητές και επαγγελματίες STEM. Διαθέτει οθόνη 12 ψηφίων και 2 γραμμών, προσφέροντας ευκρινή απεικόνιση των υπολογισμών. Η κατασκευή της είναι σε τιρκουάζ χρώμα με διαστάσεις 16,2 x 7,7 x 1,4 cm, καθιστώντας την πρακτική και εύκολη στη μεταφορά. Υποστηρίζει λειτουργίες όπως υπολογισμούς με πίνακες, πεπερασμένη και απεριόριστη ρίζα, καθώς και υπολογισμούς μικτών αριθμών, ενώ διαθέτει και δυνατότητα σύνδεσης Wi-Fi για εύκολη μεταφορά δεδομένων και ενημέρωση λογισμικού μέσω cloud.
| Τύπος | Επιστημονική |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Ψηφία | 12 |
| Γραμμές | 2 |
| Wi-Fi | Ναι |
| Μήκος | 16,2 cm |
| Πλάτος | 7,7 cm |
| Ύψος | 1,4 cm |
| Υπολογισμοί με πίνακα | Ναι |
| Πεπερασμένη ρίζα | Όχι |
| Απεριόριστη ρίζα | Ναι |
| Υπολογισμοί μικτών αριθμών | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: