Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το FX-CP400 είναι ένας ψηφιακός πίνακας γραφής που διαθέτει μεγάλη οθόνη, ιδανικός για μαθηματικά, μηχανική και μαθήματα STEM. Η συσκευή προσφέρει εύκολη αποθήκευση δεδομένων στο cloud και ενημερώσεις λογισμικού, καθιστώντας την κατάλληλη για εκπαιδευτικές και επαγγελματικές χρήσεις. Με διαστάσεις 12.5x7.9x1.5 cm, είναι πρακτική και φορητή.
| Μοντέλο Προϊόντος | FX-CP400 |
| Τύπος | Ψηφιακός |
| Τρόπος Εισόδου | Πλαστική |
| Γραμμές | 1 |
| Wi-Fi | Ναι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Μήκος | 28,3 cm |
| Πλάτος | 18,3 cm |
| Ύψος | 5,4 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: