Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή Casio FX-CG50 είναι μια προηγμένη γραφική αριθμομηχανή με μεγάλη οθόνη Graphical LCD, ιδανική για μαθηματικά, μηχανική και εφαρμογές STEM. Διαθέτει οθόνη υψηλής ανάλυσης 15 ψηφίων και 8 γραμμών, προσφέροντας ευκρινή απεικόνιση τύπων και πινάκων τιμών. Η τροφοδοσία της μπορεί να γίνει με ηλιακή ενέργεια ή μπαταρία, ενώ υποστηρίζει σύνδεση Wi-Fi για εύκολη μεταφορά δεδομένων και ενημερώσεις λογισμικού. Το μέγεθός της είναι 12.5x7.9x1.5 cm και το χρώμα της είναι μαύρο.
| Μοντέλο Προϊόντος | FX-CG50 |
| Τύπος Οθόνης | Graphical LCD |
| Τροφοδοσία | Ηλιακή/Μπαταρία |
| Γραμμές | 8 |
| Ψηφία | 15 |
| Wi-Fi | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Μήκος | 18,9 cm |
| Πλάτος | 9,5 cm |
| Ύψος | 2,2 cm |
| Ποσοστό επί του εκάστοτε | Ναι |
| Υπολογισμός τελικού με εθνικό νόμισμα | Ναι |
| Υπολογιστής ποσοστού κέρδους | Ναι |
| Υπολογιστής τετραγωνικής ρίζας | Ναι |
| Υπολογιστής μιγαδικών αριθμών | Ναι |
| Υπολογισμοί ολοκληρωμάτων & παραγωγών συναρτήσεων | Ναι |
| Matrix Calculations | Ναι |
| Mark Up | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: