Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν DH-12ET είναι μια λογιστική συσκευή σχεδιασμένη για οικονομικούς και λογιστικούς υπολογισμούς, όπως έσοδα, έξοδα, αποσβέσεις, παροχές και μελλοντική αξία, προσφέροντας χρήσιμες λειτουργίες για λογιστές, οικονομολόγους και παραελεγκτές. Διαθέτει ηλιακή και μπαταριακή τροφοδοσία, μία γραμμή και οθόνη 12 ψηφίων, ενώ το μέγεθός του είναι 12.5x7.9x1.5 cm. Το χρώμα του είναι μαύρο και υποστηρίζει σύνδεση Wi-Fi για εύκολη μεταφορά δεδομένων και ενημέρωση λογισμικού μέσω cloud.
| Τροφοδοσία | Ηλιακή/Μπαταρία |
| Γραμμή | 1 |
| Ψηφία | 12 |
| Τιέρητ | Μαύρο |
| Wi-Fi | Ναι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Μήκος | 15,9 cm |
| Πλάτος | 15,1 cm |
| Ύψος | 2,9 cm |
| Ποσοστό επί του εκάστοτε | Ναι |
| Μετατροπή ευρώ με εθνικό νόμισμα | Ναι |
| Υπολογισμός ποσοστού | Ναι |
| Υπολογισμός τετραγωνική ρίζα | Ναι |
| Υπολογισμός μιγαδικών αριθμών | Όχι |
| Grand Total | Ναι |
| Εύρεματo υπολογισμών ολοκληρωμάτων & παραγωγών συναρτήσεων | Όχι |
| Matrix Calculations | Όχι |
| Υπολογισμός κέρδος-κέρδος | Όχι |
| Mark Up | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: