Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η οθόνη WD-320MT είναι μια οικονομική και λογιστική συσκευή με LCD οθόνη, σχεδιασμένη για να υποστηρίζει υπολογισμούς και αναλύσεις που αφορούν οικονομικά και λογιστικά δεδομένα. Διαθέτει μια γραμμή και 12 ψηφία, προσφέροντας ευκολία στη χρήση και ακριβή εμφάνιση αποτελεσμάτων. Η τροφοδοσία της γίνεται μέσω ηλιακής ενέργειας ή μπαταρίας, ενώ το χρώμα της είναι μαύρο. Επιπλέον, υποστηρίζει σύνδεση Wi-Fi για εύκολη μεταφορά δεδομένων και ενημέρωση λογισμικού.
| Μοντέλο Προϊόντος | WD-320MT |
| Τύπος Οθόνης | LCD |
| Τύπος | Λογιστική |
| Τροφοδοσία | Ηλιακή/Μπαταρία |
| Γραμμές | 1 |
| Ψηφία | 12 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Wi-Fi | Ναι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Μήκος | 19,4 cm |
| Πλάτος | 14,4 cm |
| Ύψος | 3,5 cm |
| Ποιος επί ποιο | Ναι |
| Μετατροπή Φόρου με εθνικό νόμισμα | Όχι |
| Υπολογισμοί ποσοστού | Ναι |
| Υπολογισμοί τετραγωνικής ρίζας | Όχι |
| Υπολογισμοί μιγαδικών αριθμών | Όχι |
| Grand Total | Ναι |
| Εύρεση υπολογισμών ολοκληρωμάτων & παραγωγών συναρτήσεων | Όχι |
| Matrix Calculations | Όχι |
| Υπολογισμοί κόστους-κέρδους | Ναι |
| Mark Up | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: