Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η επιτραπέζια αριθμομηχανή MS-100EM διαθέτει πολύχρωμο πλαστικό περίβλημα και είναι σχεδιασμένη για καθημερινή χρήση, κατάλληλη για μαθητές δημοτικού. Διαθέτει 29 πλήκτρα και οθόνη LCD με 10 ψηφία, προσφέροντας ευανάγνωστη απεικόνιση αριθμών. Η τροφοδοσία γίνεται με μπαταρία τύπου LR54, ενώ το βάρος της είναι μόλις 120 γραμμάρια, καθιστώντας την ελαφριά και εύκολη στη μεταφορά.
| Μοντέλο | MS-100EM |
| Τύπος | Επιτραπέζια |
| Χρώμα προϊόντος | Πολύχρωμο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Πλήκτρα | 29 πλήκτρα |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία |
| Τύπος μπαταρίας | LR54 |
| Βάρος | 120 g |
| Μορφή | Επιτραπέζια |
| Οθόνη | LCD |
| Ψηφία οθόνης | 10 ψηφία |
| Διαστάσεις οθόνης (ΥxΠ) | 79 x 23 mm |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 149 mm |
| Ύψος | 28 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: