Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η υπολογιστική μηχανή 6-HS-8VER είναι μια φορητή, μπλε συσκευή σχεδιασμένη για χρηματοοικονομικές χρήσεις. Διαθέτει 8 ψηφία στην οθόνη της και λειτουργεί με μπαταρία τύπου LR54, υποστηρίζοντας και ηλιακή ενέργεια. Είναι ελαφριά και συμπαγής, με διαστάσεις 62,5x104x10 mm και βάρος 45 γραμμάρια, καθιστώντας την ιδανική για καθημερινή χρήση και μαθητές δημοτικού. Επιπλέον, προσφέρει δυνατότητα μετατροπής νομισμάτων και υπολογισμούς ποσοστών.
| Μορφή | Φορητή (Pocket) |
| Τύπος | Χρηματοοικονομική (Financial) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Κάλυμμα | Ναι |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά (Buttons) |
| Ψηφία οθόνης | 8 ψηφία |
| Μετατροπή νομισμάτων | Ναι |
| Μετατροπή μεταξύ | Ποσοστά (Percent) |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | LR54 |
| Πλάτος | 62,5 mm |
| Βάθος | 104 mm |
| Ύψος | 10 mm |
| Βάρος | 45 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: