Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν JF-120ECO είναι μια οικονομική και λογιστική συσκευή με οθόνη LCD, σχεδιασμένη για να υποστηρίζει υπολογισμούς που αφορούν προϋπολογισμούς, κόστη, ανακτήσεις, παροχές και μελλοντική αξία (ROI). Είναι ιδανική για λογιστές, οικονομολόγους και παραελεγκτές, προσφέροντας ευκολία στη χρήση και ακριβή αποτελέσματα.
| Μοντέλο Προϊόντος | JF-120ECO |
| Τύπος Οθόνης | LCD |
| Τύπος | Λογιστική |
| Τροφοδοσία | Ηλιακή/Μπαταρία |
| Γραμμές | 1 |
| Ψηφία | 12 |
| Τιμές | 12.5x7.9x1.5cm |
| Χρώμα | Γκρί |
| Wi-Fi | Ναι |
| Μήκος | 17,3 cm |
| Πλάτος | 10,7 cm |
| Ύψος | 2,63 cm |
| Ποσοστό επί 100 | Ναι |
| Μετατροπή Φόρου με εθνικό νόμισμα | Ναι |
| Υπολογισμός ποσοστού κέρδους | Ναι |
| Υπολογισμός τελικού αποτελέσματος | Ναι |
| Υπολογισμός τετραγωνικής ρίζας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: