Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή MS-100FM είναι μια βασική επιτραπέζια συσκευή σε γκρι χρώμα, κατασκευασμένη από πλαστικό. Διαθέτει 29 πλήκτρα και οθόνη 10 ψηφίων, προσφέροντας λειτουργίες όπως μετατροπή νομισμάτων, υπολογισμό φόρων και κερδών, καθώς και μετατροπή μεταξύ δεκαδικών και ποσοστών. Η τροφοδοσία της γίνεται με μπαταρία και ηλιακή ενέργεια, ενώ το βάρος της είναι 120 γραμμάρια με διαστάσεις 101x148.5x27.6 mm, καθιστώντας την ιδανική για καθημερινή χρήση και μαθητές δημοτικού.
| Μορφή | Επιτραπέζια |
| Τύπος | Βασική |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Πλήκτρα | 29 πλήκτρα |
| Ψηφία οθόνης | 10 ψηφία |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 148.5 mm |
| Ύψος | 27.6 mm |
| Βάρος | 120 g |
| Μετατροπή νομισμάτων | Ναι |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Μετατροπή μεταξύ | Δεκαδικό, Ποσοστό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: