Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Basic |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Υποστηριζόμενος αριθμός μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | LR54 |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 154.5 mm |
| Ύψος | 18 mm |
| Βάρος | 118 g |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Συμβολική σημειογραφία | Τετραγωνική ρίζα |
| Εναλλαγή ακριβούς/δεκαδικής προσέγγισης | Ναι |
| Μετατροπή μεταξύ | Ποσοστό |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: