Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η επιτραπέζια αριθμομηχανή σε navy χρώμα προσφέρει βασικές λειτουργίες με οθόνη LCD 12 ψηφίων. Διαθέτει κουμπιά για εύκολο χειρισμό και τροφοδοτείται από μπαταρία τύπου LR54 και ηλιακή ενέργεια, εξασφαλίζοντας οικονομία και αξιοπιστία. Είναι ελαφριά και συμπαγής, ιδανική για καθημερινή χρήση στο γραφείο ή το σπίτι.
| Τύπος | Basic |
| Μορφή | Desktop |
| Χρώμα προϊόντος | Navy |
| Τύπος ελέγχου | Buttons |
| Οθόνη | LCD |
| Ψηφία | 12 digits |
| Πηγή τροφοδοσίας | Battery/Solar |
| Τύπος μπαταρίας | LR54 |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 154.5 mm |
| Ύψος | 18 mm |
| Βάρος | 118 g |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Συμβολική σημειογραφία | Square root |
| Εναλλαγή ακριβούς/δεκαδικής προσέγγισης | Ναι |
| Μετατροπή μεταξύ | Percent |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: