Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι μια ασύρματη συσκευή εισόδου με οπτική ανίχνευση κίνησης και ανάλυση 2000 dpi, ιδανική για καθημερινή χρήση. Διαθέτει 7 κουμπιά και σχεδιασμό συμμετρικό, κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες. Υποστηρίζει σύνδεση Bluetooth 4.0 και μπορεί να συνδεθεί ταυτόχρονα με τρεις συσκευές. Το ποντίκι έχει διαστάσεις 7 cm πλάτος, 11.2 cm βάθος και 3.5 cm ύψος, ενώ το βάρος του είναι 75 γραμμάρια. Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες AAA και θήκη μεταφοράς.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Πλήκτρα | 7 |
| Σύνδεση | Bluetooth 4.0 |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 2000 dpi |
| Σχεδιασμός | Συμμετρικός για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Πράσινο Agave |
| Συμβατότητα Λειτουργικών | Android, Apple iOS, Apple macOS 11 ή νεότερο, Google Chrome OS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Πλάτος | 7 cm |
| Βάθος | 11.2 cm |
| Ύψος | 3.5 cm |
| Βάρος | 75 g |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Είδος Μπαταρίας | AAA |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 2 μπαταρίες AAA, θήκη μεταφοράς |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Διαστάσεις Αποστολής (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 7.8 cm x 4.5 cm x 14 cm |
| Βάρος Αποστολής | 151 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: