Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει άνεση και εργονομία με αμφιδέξιο σχήμα και ελαστικές λαβές. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2000 DPI, 7 κουμπιά τύπου pressed buttons και υποστήριξη πολλαπλών συσκευών μέσω Bluetooth 5.0. Είναι κατάλληλο για χρήση με Windows 10, Windows 11, Mac OS X (Big Sur, Monterey, Ventura), Android, iOS και ChromeOS. Τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες AAA και περιλαμβάνει μπαταρίες, θήκη και οδηγό χρήστη.
| Σκοπός | Gaming |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση ανίχνευσης κίνησης | 2000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Πλήθος κουμπιών | 7 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Πιστοποιήσεις | CE FCC China RoHS UKCA |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Επιφανειακό χρώμα | Μονοχρωματικό |
| Λαβές από καουτσούκ | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 2 |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Κατανάλωση ισχύος | 5 mA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά κινητών | Android, iOS |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά | ChromeOS |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Πλάτος | 70 mm |
| Βάθος | 112 mm |
| Ύψος | 35 mm |
| Βάρος | 75 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Μπαταρίες, Θήκη, Οδηγός χρήστη |
| Πλάτος συσκευασίας | 78 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 140 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 45 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 151 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: