Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και άνεση κατά τη χρήση του. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, κατάλληλη για καθημερινή χρήση σε υπολογιστές και φορητούς. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A, ενώ το καλώδιό του έχει μήκος 1.8 μέτρα, επιτρέποντας ευκολία στη χρήση. Το ποντίκι έχει τρία κουμπιά και έναν τροχό κύλισης, με μονοχρωματικό μαύρο και γκρι χρώμα και ελαστικές λαβές για καλύτερο κράτημα.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση αισθητήρα | 1000 DPI |
| Πλήκτρα | 3 |
| Τύπος πλήκτρων | Πατητά πλήκτρα |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Συνιστώμενη χρήση | PC/Laptop |
| Πιστοποιήσεις | VDE GS, c-tick, CE, FCC, BSMI, cTUVus |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Τροφοδοσία | Καλώδιο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 100 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 60 °C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι |
| Ελαστικές λαβές | Ναι |
| Πλάτος | 111.5 mm |
| Βάθος | 35 mm |
| Ύψος | 68.5 mm |
| Βάρος | 120 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
| Τεμάχια ανά κύρια συσκευασία | 40 τεμ. |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 139 x 45 x 95 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 164 g |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: