Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για καθημερινή χρήση, με οπτική ανίχνευση κίνησης υψηλής ακρίβειας και ανάλυση 2000 dpi. Είναι εξοπλισμένο με 7 κουμπιά και ροδέλα κύλισης, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω Bluetooth 4.0, προσφέροντας ευκολία και συμβατότητα με διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Android, iOS, macOS, Chrome OS και Windows 10/11. Το ποντίκι έχει διαστάσεις 7x11.2x3.5 cm και βάρος 75 γραμμάρια, με μαύρο χρώμα και ελαστική επίστρωση για καλύτερο κράτημα.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Σύνδεση | Bluetooth 4.0 |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 2000 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, ελαστική επίστρωση |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία τύπου AA |
| Συμβατότητα Λειτουργικών | Android, Apple iOS, Apple macOS 11 ή νεότερο, Google Chrome OS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Πλάτος | 7 cm |
| Βάθος | 11.2 cm |
| Ύψος | 3.5 cm |
| Βάρος | 75 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: