Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο τύπου USB είναι σχεδιασμένο για χρήση σε γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με 105 πλήκτρα και 4 πλήκτρα γρήγορης πρόσβασης για λειτουργίες όπως αναστολή λειτουργίας, αριθμομηχανή, ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και πρόγραμμα περιήγησης. Διαθέτει UK αγγλικό πληκτρολόγιο και τεχνολογία CHERRY LPK στο αριθμητικό πληκτρολόγιο, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση. Το χρώμα του είναι ανοιχτό γκρι και έχει καλώδιο μήκους 1,8 μέτρων, με διαστάσεις 45,8 x 17 x 2 cm και βάρος 530 γραμμάρια.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Σύνδεση | USB |
| Πλήκτρα | 105 |
| Πλήκτρα Γρήγορης Πρόσβασης | 4 |
| Λειτουργίες Πλήκτρων Γρήγορης Πρόσβασης | Sleep, calculator, e-mail, browser |
| Διάταξη και Τοπικοποίηση | UK |
| Χρώμα | Ανοιχτό γκρι |
| Μήκος Καλωδίου | 1.8 m |
| Τεχνολογία | CHERRY LPK technology numeric keypad |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 45.8 cm x 17 cm x 2 cm |
| Βάρος | 530 g |
| MTBF | 80,000 hours |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 50 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: