Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μαύρο πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους (100%) είναι σχεδιασμένο για καθολική χρήση, ιδανικό για γραφεία. Διαθέτει καμπυλωτό και εργονομικό σχεδιασμό με υποστήριξη για ανάπαυση καρπού και ρυθμιζόμενο ύψος, προσφέροντας άνεση κατά τη χρήση. Το πληκτρολόγιο έχει 108 πλήκτρα, συμπεριλαμβανομένου αριθμητικού πληκτρολογίου, και υποστηρίζει 3 πλήκτρα γρήγορης πρόσβασης και πολυμέσα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 1,8 μέτρων, με κατανάλωση ισχύος 10 mA. Είναι κατάλληλο για λειτουργικά συστήματα Windows και διαθέτει ενδείξεις LED κατάστασης.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Στυλ πληκτρολογίου | Καμπυλωτό |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Υποστήριξη ανάπαυσης καρπού | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Πλήκτρα γρήγορης πρόσβασης | Ναι, 3 πλήκτρα |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Πλήκτρα αριθμητικού πληκτρολογίου | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων | 108 |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Συνιστώμενη χρήση | Καθολική |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Τροφοδοσία | USB |
| Κατανάλωση ισχύος | 10 mA |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 456 x 217 x 35 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 750 g |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Πιστοποιήσεις | CE FCC cTUVus UKCA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: