Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A και PS/2, προσφέροντας ευελιξία στη σύνδεση με υπολογιστές και φορητούς. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1000 DPI, που εξασφαλίζει ακρίβεια στην κίνηση του δείκτη. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο και για τα δύο χέρια (ambidextrous), ενώ το καλώδιό του έχει μήκος 1.8 μέτρα. Είναι μαύρο με κόκκινο laser και διαθέτει τρία κουμπιά και έναν τροχό κύλισης.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση | 1000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Συνιστώμενη χρήση | PC/Φορητός Υπολογιστής |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Χρώμα laser | Κόκκινο |
| Plug and Play | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 60 °C |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Πιστοποιήσεις | FCC, cURus, GS, CE, GOST-R |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 121 x 63 x 38 mm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 135 g |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-A + PS/2 |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
| Τεμάχια ανά κύρια συσκευασία | 40 τεμάχια |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: