Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες χρήστες, προσφέροντας άνεση και ευκολία στη χρήση. Με βάρος 122 γραμμάρια και μαύρο χρώμα, συνδυάζει λειτουργικότητα και κομψότητα. Η σύνδεση γίνεται μέσω ενός nano USB δέκτη, που λειτουργεί σε συχνότητα 2.4 GHz, επιτρέποντας απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Η οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης και η ανάλυση 2400 dpi εξασφαλίζουν ακριβή και γρήγορη απόκριση, ενώ τα 6 πλήκτρα και ο τροχός κύλισης προσφέρουν επιπλέον λειτουργικότητα.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Ασύρματος Δέκτης | Nano USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Βάρος | 122 g |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | RF, 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Πλήκτρα | 6 |
| Ανάλυση Κίνησης | 2400 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Τροχός κύλισης |
| Διασύνδεση | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Τύπος Μπαταρίας | AA type |
| Βάρος Αποστολής | 158 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Συμμορφώσεις Προτύπων | FCC, cTUVus |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: