Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο με εργονομικό σχήμα για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1750 DPI που μπορεί να προσαρμοστεί. Έχει 5 κουμπιά, μεταξύ των οποίων και διακόπτη DPI, καθώς και ροδέλα κύλισης με κάθετη κατεύθυνση. Η σύνδεση γίνεται μέσω 2.4 GHz RF ασύρματης τεχνολογίας με nano USB δέκτη, που περιλαμβάνεται στη συσκευασία. Το ποντίκι είναι μαύρο, με μονοχρωματική επιφάνεια και ελαστικές λαβές για καλύτερο κράτημα. Λειτουργεί με 2 μπαταρίες τύπου AA και έχει εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης 5 μέτρα.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1750 DPI |
| Ροδέλα κύλισης | 1, κάθετη |
| Πλήκτρα | 5 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Off, On |
| Προτεινόμενη χρήση | Universal |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Ενσωματωμένο πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Όχι |
| Πιστοποιήσεις | c-tick, CE, FCC, cTUVus |
| Σχήμα | Δεξιόχειρο |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Εκδοχή παιχνιδιού | Όχι |
| Λαστιχένιες λαβές | Ναι |
| Φωτισμός | Όχι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Δέκτης, μπαταρίες, οδηγός χρήστη |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Δέκτης σύνδεσης | USB Type-A |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 5 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Κατανάλωση ισχύος | 35 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 60 °C |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 106 x 39 x 68 mm |
| Βάρος | 126 g |
| Διαστάσεις δέκτη (ΠxΒxΥ) | 19 x 6 x 15 mm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Κωδικός HS | 84716070 |
| Τεμάχια ανά κύρια συσκευασία | 10 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: