Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 3000 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και άνεση στη χρήση. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth 4.0, με εύρος λειτουργίας έως 10 μέτρα. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες, με εργονομική κατασκευή και λαστιχένια λαβή για καλύτερο κράτημα. Διαθέτει 6 κουμπιά τύπου pressed buttons και έναν τροχό κύλισης. Η φόρτιση γίνεται μέσω θύρας USB Type-C με ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 550 mAh.
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 3000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Αριθμός κουμπιών | 6 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless + Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 4.0 |
| Εύρος ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Grey |
| Σχεδιασμός | Right-hand |
| Λαστιχένιες λαβές | Yes |
| Πηγή ενέργειας | Batteries |
| Επαναφορτιζόμενο | Yes |
| Τύπος μπαταρίας | Built-in battery |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 550 mAh |
| Θύρα φόρτισης | USB Type-C |
| Ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς φόρτισης | 1.5 W |
| Μέγιστη απαιτούμενη ισχύς φόρτισης | 1.5 W |
| Βάρος | 123 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 79 mm x 120 mm x 44.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: