Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει πέντε κουμπιά, εκ των οποίων τρία είναι τα βασικά κουμπιά. Επιπλέον, το ποντίκι υποστηρίζει λειτουργία με ενεργό τροχό κύλισης, προσφέροντας ευκολία στην πλοήγηση. Η ανάλυση του αισθητήρα φτάνει τα 4000 DPI, εξασφαλίζοντας ακρίβεια και ευαισθησία κατά τη χρήση. Είναι σχεδιασμένο σε κλασικό μέγεθος, κατάλληλο για καθημερινή χρήση και διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό που ακολουθεί τη φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης, μειώνοντας την κόπωση.
| Κουμπιά | 5 Κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Τύπος | Standard |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 145 gr |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4000 DPI |
| Σύνδεση | USB |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Μήκος | 127 mm |
| Πλάτος | 86 mm |
| Ύψος | 50 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: