Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μαύρο πληκτρολόγιο με ενσύρματη σύνδεση USB είναι ιδανικό για γενική χρήση σε γραφεία και επαγγελματικούς χώρους. Διαθέτει 93 πλήκτρα με τεχνολογία διακοπτών Cherry SX τύπου scissor, προσφέροντας ανθεκτικότητα έως 20 εκατομμύρια χαρακτήρες. Το πληκτρολόγιο έχει εργονομικό σχεδιασμό με ρυθμιζόμενο ύψος, ενώ περιλαμβάνει αριθμητικό πληκτρολόγιο και πολυμέσα πλήκτρα για ευκολία στη χρήση. Η επιφάνειά του είναι μονοχρωματική και το βάρος του 680 γραμμάρια, καθιστώντας το πρακτικό και άνετο στη χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων | 93 |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Τεχνολογία διακοπτών πλήκτρων | Cherry SX |
| Τύπος διακοπτών πλήκτρων | Scissor key switch |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Σύνδεση | Ενσύρματη USB |
| Προτεινόμενη χρήση | Universal |
| Διάσταση (ΠxΒxΥ) | 377 x 163 x 28.3 mm |
| Βάρος | 680 g |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | USB |
| Διάρκεια ζωής πλήκτρων | 20 εκατομμύρια χαρακτήρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 60 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 85 % |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, VDE, GS, Blue Angel, China RoHS, UKCA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: